2. Momčad
Klapan strijelac u porazu od Katara
23.04.2015.

Napadač Rijeke II Mihovil Jeronim Klapan postigao je pogodak u porazu reprezentacije U-20 od Katra (1:2) u pripremnoj utakmici odigranoj u Austriji. Klapanov pogodak donio je vodstvo "mini kockastima" koji su pokleknuli u drugom poluvremenu kada je Katar s dva pogotka preokrenuo rezultat i odnio pobjedu. Uz Klapana, za reprezentaciju Hrvatske do 20 godina nastupili su i Filip Dangubić koji je odigrao cijelu utakmicu te Mihovil Rebernik koji je odigrao posljednjih 20-ak minuta.

Uz njih, mjesto u momčadi izbornika Nenada Gračana našla su još tri mladića ponikla u Školi nogometa HNK Rijeka. Na vratima je stajao Ivica Ivušić koji je vratar Intera iz Milana na posudbi u Pratu, Ricardo Bagadur koji je igrač Fiorentine i Antonio Mance koji je u ukrajinskom Karpatiju.