Krepat, ma ne molat: Predsjednica Hrvatske svjedočila pobjedi Rijeke
26.04.2017.

Kolinda Grabar Kitarović, predsjednica Republika Hrvatske, posjetila je kamp Hrvatskog nogometnog kluba Rijeka i s tribina pratila pobjedu protiv Osijeka.

Uoči utakmice predsjednik Damir Mišković uručio je predsjednici ljubičati dres s motivom morčića, a nakon utakmice predsjednica se slikala s prvom momčadi. Uspomena na veliku i važnu pobjedu.

Posebnu pozornost predsjednica je skrenula i svojim tenisicama na kojim je pisalo "Krepat ma ne molat" - krilatica kojom se vode nogometaši Rijeke na putu do velikog cilja.