Škola : 1. OL mlađi pioniri : 6. kolo
Krk – Rijeka 0:15
09.10.2016.

Pioniri Rijeke (2004.) u nedjelju su u ogledu šestog kola Prve omladinske lige protiv Krka slavili 15:0. Rijeka je znala iskoristiti svoju brzinu, tehničku potkovanost i kombinatoriku što sugerira i sam rezultat.

Već u drugoj minuti susreta Šušnjar je dugom loptom pronašao Bossija koji je pobjegao obrani i mirno pogodio za vodstvo - 1:0. Do kraja poluvremena raspoloženi Flego postigao je četiri pogotka, Šušnjar je pridodao jedan, a Bossi je postigao hat-trick i zaokružio na 8:0.

I u drugom dijelu Rijeka je nastavila istim ritmom. Posebno lijep bio je pogodak Baričevića za 9:0 koji je preciznim udarcem sa nekih 25 metara pogodio same rašlje.

Do kraja utakmice Sesvečan je postigao dva pogotka, Čulina i Bogdanović po jedan, a konačan rezultat 15:0 postavio je, svojim drugim pogotkom, Kamauli na ubačaj Bogdanovića.