Škola : ŽLM mlađi : 9. kolo
Krk – Rijeka 0:7
01.12.2016.

Mlađi morčići Rijeke (2007.) uvjerljivo su slavili protiv Krka (7:0) u 9. kolu Lige morčića, skupina A. Morčići su pitanje pobjednika riješili već do pete minute susreta.

Najprije je u prvom napadu u prvoj minuti nakon jedne dubinske lopte Maksić doveo Rijeku u vodstvo 1:0, da bi svojim drugim pogotkom u četvrtoj  i Šimetić u petoj minuti povisili vodstvo na 3:0.

Rijeka nije posustala u nastavku. Čekalo se do 28. minute kada je Maksić postigao hat-trick i povisio na 4:0.

Posljednja tri pogotka djelo su Peranovića. Za 6:0 bio je precizan s bijele točke, da bi konačan rezultat postavio u 41. minuti. Prošao je dva igrača i pogodio neobranjivo za konačnih 7:0.