2. Momčad
Kulešević: Igrači željni rada i dokazivanja
26.07.2015.

Druga momad Rijeke u nedjelju je privremeno napustila Kvarner i zaputila se put Delnica gdje će do iduće nedjelje boraviti na pripremama. Nakon uvodnog dijela odrađenog u Rijeci (trening kamp, Robert Komen, Kostrena), Ivica Kulešević sa svojim stručnom stožerom poveo je momčad put Gorskog kotara gdje će, daleko od gradske sparine, odraditi središnji dio priprema pred novu sezonu.

- Jako sam zadovoljan ovim uvodnim dijelom odrađenim u Rijeci. Kroz ova tri tjedna dečki rade maksimalno, vidi se da su svi koncentrirani na svaki trening što je i razumljivo budući da se radi o mladoj momčadi, željnoj rada i dokazivanja. Dobro podnose napore, kvalitetno odgovaraju na zahtjeve koji se postavljaju pred njih i svi jedva čekamo početak prvenstva što se pokazuje na svakom treningu - rekao je Ivica Kulešević, trener Rijeke II koja će prvog dana priprema odmjeriti snage s trećeligašem Krkom.

Kroz ova tri tjedna dečki rade maksimalno, vidi se da su svi koncentrirani na svaki trening što je i razumljivo budući da se radi o mladoj momčadi, željnoj rada i dokazivanja - kaže Ivica Kulešević

- U planu su tri pripremne utakmice, uz Krk igramo još s Maksimirom i drugoligašem Lučkom. Mislim da su suparnici po mjeri za ovaj dio priprema, ovakve utakmice su ono što nam treba i siguran sam da će momčad biti na željenoj razini. Hvala klubu što nam je omogućio odlazak na pripreme, ovo nam je svima prilika da se još bolje upoznamo, zbližimo i napravimo bazu za ono što nas očekuje u prvenstvu - dodao je Kulešević.

Put Delnica krenuli su igrači: Ivan Nevistić, Ezekiel Ayotunde, Borna Magaš, Mihael Rebernik, Fausto Budicin, Dario Vizinger, Duje Mrdeša, Ivan Lucić, Gerald Diyoke, Mateo Furijan, Roko Nakić, Luka Cvetković, Yusuf Musa, Matko Budan, Miroslav Iličić, Mate Bajić, Mohammed Kabiru, Filip Frančišković, Dino Šarković, Edin Fatić, Luka Čanković, Marko Šarić i Antonio Petrović.

Stručni stožer čine Ranko Buketa (koordinator), Ivica Kulešević (trener), Danko Matrljan, Dino Skender (pomoćni treneri), Mladen Žganjer (trener vratara), Aris Naglić (kondicijski trener), Matej Tadejević, Denis Miškulin (fizioterapeuti) i Denis Miškulin (ekonom).