Kupite komplet ulaznica za pet utakmica i osigurajte svoje mjesto na tribinama
11.04.2017.

Hrvatski nogometni klub Rijeka nudi Vam mogućnost kupnje posebnog kompleta ulaznica u završnom dijelu sezone. Izabranike Matjaža Keka do kraja sezone očekuje pet utakmica na domaćem travnjaku i ovo je Vaša prilika da osigurate svoje mjesto na tribinama.

Mogućnost kupnje kompleta ulaznica imaju članovi kluba, a HNK Rijeka i ovoga puta ponudila je povoljnije cijene za umirovljenike, studente, učenike i nezaposlene. Radno vrijeme blagajni je do 15 do 19 sati od ponedjeljka do petka.

Rijeka ove sezone nije izgubila niti jednu utakmicu u svim natjecanjima u kojima je nastupila, osigurala je finale Kupa Hrvatske i devet kola prije kraja prvenstva vodeća je momčad u MAXtv Prvoj ligi.

Najbolja je to pozivnica da osigurate svoje mjesto na tribinama.

Kupite komplet ulaznica za posljednjih pet utakmica ove sezone na stadionu HNK Rijeka, nosite riječke nogometaše do važnih bodova i budite naš 12. igrač.

Zajedno smo Rijeka

U tablici možete pronaći cijene kompleta ulaznica za pet utakmica  za sektore koji su u prodaji

Cijene kompleta ulaznica