Kupite pretplatu za polusezonu i navijajte za Rijeku!
09.01.2019.

Hrvatski nogometni klub Rijeka 15. siječnja počinje s prodajom polusezonskih kompleta ulaznica za sezonu 2018./2019. U polusezonsku pretplatu ulazi devet domaćih prvenstvenih utakmica.

Nogometaši Rijeke prvi dio sezone zaključili su nizom od sedam pobjeda, te u nastavak sezone ulaze sa željom da nastave sjajan niz.

Prva domaća utakmica na rasporedu je 3. veljače protiv Gorice i zato što prije osigurajte svoju polusezonsku pretplatu.

U prodaji su sektori na istočnoj i zapadnoj, te sjevernoj tribini gdje pravo kupnje polusezonske pretplate imaju isključivo članovi HNK Rijeka ili Kluba navijača Armada.

Djeca do 16 godina imaju 50 posto popusta na cijenu kompleta.

Radno vrijeme zapadnih blagajni od 15. siječnja (utorak) bit će od ponedjeljka do petka od 15 do 19 sati, te subotom od 9 do 13 sati.

Cijene polusezonskih pretplata možete pronaći u tablici

Polusezona - pretplate