1. Momčad : Hrvatski telekom 1. liga : 21. kolo
Kupnja ulaznica za gostujuću tribinu na utakmici protiv Intera moguća je isključivo u Rijeci
23.02.2017.

Hrvatski nogometni klub Rijeka obavještava sve navijače da je zbog odluke Nogometnog kluba Inter Zaprešić kupnja ulaznica za gostujuću tribinu za nedjeljnu utakmicu između Intera i Rijeke (17 sati) moguća isključivo u Rijeci odnosno da prodaje ulaznica za gostujuću tribinu na dan utakmice u Zaprešiću neće biti.

Zbog prethodno navedenog u Rijeku je dostavljeno tisuću ulaznica namijenjenih navijačima HNK Rijeka što je ujedno i ukupan kapacitet gostujuće tribine stadiona u Zaprešiću.

Iste se prodaju po cijeni od 40 kuna, a moguće ih je kupiti na blagajnama na zapadnom ulazu na stadion HNK Rijeka u četvrtak i petak od 15 do 19 sati, subota od 11 do 19 sati, te nedjelja od 9 do 12 sati.