Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Nastavkom pregleda stranice slažete se s korištenjem kolačića i UVJETIMA KORIŠTENJA.
PRIJAVA
Škola : Turniri
Kvarnerska rivijera: poznati parovi četvrtfinala
24.05.2017.

Nogometaši Rijeke, Osijeka, Dinama, Domžala, Budućnosti, Vinodola, Aaraua i Zrinjskog osigurali su plasman u četvrtfinale 65. izdanja Kvarnerske rivijere.

Rijeka će tako odmjeriti snage s Dinamom koji je remijem protiv Žiline izborio drugo mjesto u skupini, dok su Osijek i Domžale uvjerljivim pobjedama potvrdili prolaz u drugi krug.

Budućnost je prvo mjesto u skupini B izborila s tri pobjede i igrat će protiv Vinodola koji je u posljednjem kolu poražen od Aaraua.

Raspored, četvrtak, stadion Mavrinci: Rijeka - Dinamo (16.30), Domžale - Osijek (18.30), Labin: Budućnost - Vinodol (17), Aarau - Zrinjski (19)

65. Kvarnerska rivijera: Osijek – Pomorac 3:0 (21)
Pomorac 1921 - Osijek 0:3

Utakmica 3. kola skupina A: Pomorac 1921 - Osijek 0:3 (0:1). Stadion Žuknica. Strijelci: 0:1 Šikić (16'), 0:2 Oliveira (42'), 0:3 Oliveira (43').

POMORAC 1921: Vidas (od 46' Ždralović), Gizdulić (od 44' Petrović), Vukajlović, Milinović, Simanović (od 55' Hodak), Koraca, Redžepi, Seršić (od 57' Baltić), Grgić, Dželalija, Mendrila (od 46' Radović).

OSIJEK: Dominković, Oliveira, Batinić, Ciprić, Barišić (od 60' Bognar), Benić, Kuzminski, Magdić (od 58' Dubravac), Šikić (od 65' Stupar), Vladić (od 46' Prenkpalalaj).

Poredak: Rijeka 9, Osijek 6, Udinese 3, Pomorac 1921 bez bodova

Spezia - Budućnost 0:2

Utakmica 3. kola skupina B: Spezia - Budućnost 0:2 (0:1). Gradski stadion u Labinu. Strijelci: 0:1 Milić (21'), 0:2 Filipović (77'). Žuti kartoni: Tivegna (Spezia), Tripković, Drešaj, Brnović, Šabotić (Budućnost).

SPEZIA: Calzetta (od 41' Angele), Crispi (od 47' Parziale), Di Vittorio, Cerretti, Bonfiglioli, Conti, Tivegna, Baracchini (od 59' Ciurco), Belotti (od 47' Suma), Bonin (od 41' Nobile), Gandolfi.

BUDUĆNOST: Nikčević, Milić, Drešaj (od 55' Vlahović), Obradović, Roganović (od 70' Mugoša), Đurđević, Vukčević, Bulatović (od 49' Filipović), Brnović, Tripković (od 46' Šabotić), Škrijelj (od 59' Avdijaj).

Rudar - Zrinjski 1:2

Utakmica 3. kola skupina B: Rudar - Zrinjski 1:2 (1:1). Gradski stadion u Labinu. Strijelci: 0:1 Ljubić (8'), 1:1 Bembić (15'), 1:2 Hajdarević (62').

RUDAR: Blažina, Dragovina, Radola, Baskijera (od 75' Okanović), Licul, Biljuh, Černjul (od 70' Vidak), Bembić (od 78' Klapčić), Načinović (od 70' Blašković), Pamić (od 41' Stojić), Maksenčuk.

ZRINJSKI: V. Savić (od 70' Butigan), Kordić, Krešić, I. Savić, Ljubić, Božić (od 55' Bubalo), Čoko, Cvitanović (od 63' Miličević), Perić (od 55' Šunjić), Hajdarević (od 68' Stanić), Bošnjak.

Poredak: Budućnost 9, Zrinjski 6, Spezia 3, Rudar bez bodova.

OŠK Omišalj - Domžale 0:9

Utakmica 3. kola skupina C: OŠK Omišalj - Domžale 0:9 (0:1). Igralište OŠK-a. Strijelci: 0:1 Gregorin (16'), 0:2 Verstovšek (42'), 0:3 Verstovšek (45'), 0:4 Verstovšek (49'), 0:5 Verstovšek (55'), 0:6 Cimerotic (61'), 0:7 Pohlin (64'), 0:8 Pantelič (70'), 0:9 Svetlin (75'). Žuti kartoni: Sharbini (OŠK Omišalj), Verstovšek (Domžale).

OŠK: Grujić (od 41' Benulić), Ivanović, Mravić, Rupčić, Dijanić (od 41' Čandrlić), Ahmetović, Calcich (od 69' Nusdorfer), Šarić (od 41' Žunić), Mustafić (od 60' Grgić), Znamenaček, Sharbini.

DOMŽALE: Mihelak, Femec (od 51' Maučec), Župančić, Makovec, Radovanović (od 51' Karadžić), Cimerotic, Pantelič, Markuš, Gregorin (od 41' Svetlin), Verstovšek (od 57' Pohlin), Čeh (od 51' Iskra).

Dinamo - Žilina 0:0

Utakmica 3. kola skupina C: Dinamo - Žilina 0:0. Igralište OŠK-a. Žuti kartoni: Ljubić, Vukmanić, Blaževski, Behram (Dinamo), Španik, Krkoška (Žilina). Crveni karton: Čujić (drugi žuti, 61').

DINAMO: Živković, Đidić (od 41' Tomašković), Čujić, Krizmanić, Pavlak, Vukmanić, Ljubić (od 76' S. Mamić), Nižić (od 47' Behram), Babin (od 64' F. Mamić), Blaževski, Martinović.

ŽILINA: Španik, Nemčik, Tomka, Krkoška (od 61' Hundak), Bernat, Farsky, Mlynar, Mišenko, Mihalik (od 75' Greguš), Stanik, Goljan.

Poredak: Domžale 7, Dinamo 5, Žilina 3, OŠK bez bodova.

Hajduk - Sheriff 2:2

Utakmica 3. kola skupina D: Hajduk - Sheriff 2:2 (2:0). Igralište Bahalin. Strijelci: 1:0 Prančević (4'), 2:0 Sušić (29'), 2:1 Evgeni (40'), 2:2 Evgeni (80'). Žuti kartoni: Maletić, Radić (Hajduk), Boico, Coscodan (Sheriff). Crveni karton: Mihanović (drugi žuti karton, 59').

HAJDUK: Damjanović, Mihanović, Maletić, Vujčić, Jurica, Sušić (od 43' Božić), Radić (od 61' Agović), Šiško, Vulikić, Belančić, Prančević (od 69' Iličić).

SHERIFF: Liharev, Osipov, Cuzmenco (od 63' Gliga), Cebotari, Nedov, Grecul, Stupac (od 54' Coscodan), Berco, Convenco, Mokon, Steigeliber.

Vinodol - Aarau 1:4

Utakmica 3. kola skupina D: Vinodol - Aarau 1:4 (0:2). Igralište Bahalin. Strijelci: 0:1 Bruno (11'), 0:2 Aliaj (18'), 0:3 Freyenmuth (46'), 0:4 Ruegg (67'), 1:4 Brguljan (71'). Žuti kartoni: Hajdari, Freyenmuth (Aarau).

VINODOL: Kršul, Mataija, Čulina, Hodak, Prpić (od 70' Buljat), Vidović (od 41' T. Lagumdžija), D. Lagumdžija (od 68' Preni), Car (od 57' Lekaj), Srzentić, Brguljan, Svetić (od 49' Kalanj).

AARAU: Luscher (od 56' Corradi), Lenzin (od 41' Kasper), Brunner, Burkard, Aliaj (od 41' Beli), Mi. Mijatovic (od 49' Ospina), Ruegg, Bruno (od 49' Boakye), Hajdari, Von Arx, Freyenmuth.

Poredak: Aarau 9, Vinodol 6, Sheriff 1, Hajduk 1 bod.

 




Prijava na newsletter