1. Momčad : UEL
Kvržić: Tjedan smo počeli oštro
13.07.2015.

Nakon nedjeljnog večernjeg treninga, momčad Rijeke počela je tjedan treningom u Vratima. Mali bijeg od riječke sparine dobro je došao igračima.

- Stvarno je velika razlika vježbati ovdje u odnosu na Rijeku.Tamo je stvarno toplo i sparno. U u Vratima imamo odlične uvjete i stvarno je dobra stvar što nedaleko Rijeke imamo još jedan travnjak na raspolaganju – rekao nam je nakon treninga Zoran Kvržić koji je na prvoj utakmici sezone u Zaprešiću igrao u drugom dijelu. Imao je i veliku prigodu, ali i nesreću. Umjesto u gol, lopta je nakon udarca s oko 15 metara odsjela na vratnici.

- Šteta što smo već na početku izgubili dva boda, ali to je nogomet. Idemo dalje, spremamo se za Aberdeen, dat ćemo sve od sebe i probati dobiti tu utakmicu. I što je još važnije i ne primiti gol. Ako možemo izvući išta pozitivno iz remija protiv Intera, onda možemo reći da nas je skorz razbudio. Počeli smo tjedan oštro, dobro treniramo. Samo da nastavimo tako i neće biti problema.

U Rijeci se sada razmišlja samo o četvrtku i o prvoj utakmici nove europske sezone. U 2.pretkolu Europske lige u Rijeku stiže škotski Aberdeen.

- Do sada nismo puno znali o njima, ali danas smo počeli razgovarati o Aberdeenu. Siguran da će trener i cijeli stručni stožer napraviti odličan posao u analizi protivnika i da ćemo se odlično pripremiti. Znam sigurno da nas čeka jak protivnik, drugi u škotskom prvenstvu ali klub s iskustvom u europskim natjecanjima... - zaključio je Kvržić.

Trening u Vratima (11)