Momčad
Lijepa večer na Rujevici: riječka publika zaželjela se reprezentacije
18.11.2015.

Bila je to lijepa večer u kampu HNK Rijeka. Mlade reprezentacije Hrvatske i Španjolske pružile su odličan nogomet, a na kraju su slavili gosti 3:2. Izabranici Nenada Gračana odigrali su odlično drugo poluvrijeme kada su se uspjeli vratiti u utakmicu unatoč zaostatku 0:3 i igraču manje na travnjaku. U reprezentaciji su zadovoljni uvjetima u kampu HNK Rijeka.

- Drago mi je zbog Rijeke. Drago mi je da osim Dinama imamo još jedan klub koji dobro stoji i igra dobar nogomet. Pratim HNL i nadam se da će se klub i dalje razvijati - rekao je Mateo Kovačević, nogometaš hrvatske reprezentacije i Real Madrida.

Riječka publika zaželjela se reprezentacije, ovo je bila idealna prilika da na jednom mjestu vide neke od A reprezentativaca, ali i buduće nade hrvatskog nogometa.

- Publika nas je dobro podržala. Mislim da smo pružili maksimum. Suigrači su zadovoljni kampom i uvjetima koje smo imali - rekao je Josip Radošević.

U videu pogledajte kako je bilo na utakmici Hrvatske i Španjolske

U-21: Hrvatska – Španjolska