Škola : 1. OL mlađi pioniri II
Lokomotiva – Rijeka 0:17
20.10.2016.

U zaostaloj utakmici 6. kola Prve omladinske lige pioniri Rijeke (2005.) nadmašili su Lokomotivu 17:0. Utakmica je obilovala trkom, lijepim proigravanjima i sjajnim pogocima iz daljine. Na prvi podak nije se dugo čekalo, već u drugoj minuti vrata je otključao Baraba za 1:0.

Visoki ritam Riječana rezultirao je četirima pogocima Srdoča, hat-trickom Pučića, a po jedan su dodali Berisha i Rajić za prednost Rijeke na poluvrijemenu 10:0.

I drugi dio nastavljen je u istom tonu, igralo se na polovici Lokomotive koja je rijetko kad prelazila centar.

Prvi gol u nastavku postigao je Murica. Zatim su se u strijelce upisali Šarić, Momčilovski i Bradarić, a konačnih 17:0 postavio je Bogolin svojim trećim pogotkom na utakmici.