Škola : 1. NS Rijeka - pioniri : 17. kolo
Lokomotiva – Rijeka 0:2
11.04.2019.

Stariji pioniri Rijeke pobijedili su Lokomotivu 2:0 u zaostaloj utakmici 17. kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka.

Bijeli su poveli u 16. minuti, Žlibanović je prošao pored tri igrača i s dvadesetak metara lijepo pospremio loptu u mrežu - 0:1.

Rijeka je do drugog gola stigla sedam minuta kasnije. Bogoli i Šuke izigrali su obranu na desnoj strani, Bogolin je odigrao za Mikloša, koji je produžio loptu do Barabe na rubu kaznenog prostora.

Nogometaš Rijeke lijepim udarcem lijevom nogom pospremio je loptu u rašlje - 0:2.

Rijeka je ovom pobjedom zadržala četiri boda prednosti ispred drugoplasirane Opatije uz utakmicu manje.

Lokomotiva – Rijeka 0:2 (27)