Dino Dukađin
Škola : 1. HNL kadeti : 1. kolo
Lokomotiva – Rijeka 0:2
23.08.2015.

Kadeti Rijeke u novu sezonu zakoračili su vrijednom pobjedom na gostovanju protiv Lokomotive (2:0). Utakmica je odlučena u posljednjih pet minuta kada je Rijeka s dva pogotka stigla do vrijedna tri boda, a pobjedu su donijeli igrači s klupe. Prvo je u 75. minuti Čeliković jednom dugom loptom pronašao Dinu Dukađina. Napadač Rijeke primio je loptu na rubu kaznenog prostora i poentirao - 0:1. Lokomotiva je imala još samo pet minuta i krenula je po izjednačujući pogodak. Sjevnula je kontra Rijeke koju je zaključio Frane Vidović - 0:2.

- Bila je dosta tvrda utakmica, ali na kraju smo zasluženo slavili jer imali smo više izglednih situacija. Bilo je malo nervoze, ipak je ovo prvo kolo i ova pobjeda je vrlo važna jer je veliki podstreh igračima za daljnji rad - rekao je Damir Jagačić, trener kadeta Rijeke.