Škola : 1. HNL kadeti : 29. kolo
Lokomotiva – Rijeka 1:1
14.05.2017.

Kadeti Rijeke remizirali su s Lokomotivom 1:1 u utakmici 29. kola Prve HNL. Bio je to ogled treće i četvrtoplasirane momčadi u prvenstvu i Rijeka je ovim bodom praktički potvrdila treće mjesto.

Lokomotiva je povela nakon prekida u 14. minuti kada je Glavurdić pogodio za 1:0.

Rijeka je izjednačila preko Vuka u 39. minuti. Petrović je prošao po lijevoj strani i pronašao Vuka u kaznenom prostoru koji je primio loptu prsima i iz poluvoleja pogodio za 1:1.

Pred kraj utakmice mogla je Rijeka i do sva tri boda. Mitrović je izašao sam pred vratara Lokomotive, ali Bermanec je uspio obraniti te je rezultat ostao 1:1.