Škola : 1. OL pioniri : 12. kolo
Lokomotiva – Rijeka 3:1
25.11.2016.

Nogometaši Rijeke u derbiju 12. kola Prve omladinske lige poraženi su na gostovanju kod Lokomotive (1:3).  U čvrstoj utakmici obilježenoj s puno borbe i zalaganja, Lokomotiva je iskoristila fizičku prednost svojih igrača i na kraju odnijela pobjedu.

Na prvi pogodak čekalo se do 24. kada je Crvić doveo Lokomotivu u vodstvo 1:0.  Rijeka je odgovorila u 47. minuti kada je Golemac nakon ubačaja lijepo poentirao i vraća utakmicu na početak.

Međutim, Lokomotiva je brzo odgovorila i dvama pogocima unutar pet minuta riješila pitanje pobjednika.
Najprije je mrežu zatresao Mahmutaj u 60. minuti, a potom Krpan u 63. minuti postavio konačan rezultat 3:1.