Škola : Kup pioniri
Lokomotiva – Rijeka 5:1
08.03.2016.

Stariji pioniri Rijeke poraženi su od Lokomotive 1:5 u utakmici četvrtfinala Kupa Hrvatske. Iako su prije desetak dana na domaćem terenu pobijedili Lokomotivu 3:0, izabranici Dragana Meića ovoga puta nisu bili na razini zadatka i lokosi su se plasirali u polufinale.

Već nakon desetak minuta pogocima Hodaka i Palića Lokomotiva je otvorila put prema pobjedi, a do kraja prvog poluvremena golovima Zdunića (24') i Kantocija (33') potvrdila je pobjedu.

Rijeka je smanjila golom Borne Bilobrka s bijele točke u 46. minuti, a konačan rezultat domaćin je postavio drugim golom Zdunića u 56. minuti.