Matej Ilić
Škola : 1. OL mlađi pioniri : 1. kolo
Lokomotiva – Rijeka II 1:8
02.09.2015.

Mlađi pioniri Rijeke II pobjedom 8:1 na gostovanju kod Lokomotive otvorili su sezonu u Prvoj omladinskoj igri. Izabranici Vanje Gregorovića pitanje pobjednika riješili su već u prvoj polovici prvog poluvremena pošto su u 12. minuti vodili 3:0. Doduše, do prvog pogotka Rijeka II nije imala neku izrazitu prilika, ali onda je Ivan Baričević prekrasnim udarcem iz slobodnog udarca  s 18 metara pogodio rašlje - 0:1. Dvije minute kasnije Damjan Mendrila pobjegao je po desnoj strani i matirao vratara Lokomotive - 0:2. Treći gol stigao je u 12. minuti. Franko Buljanović pobjegao je obrani lokosa i gurnuo loptu pored vratara Perića. U želji da je izbaci s gol crte Makin ju je gurnuo u vlastitu mrežu - 0:3.

Četvrti gol stigao je u 21. minuti. Vratar Mičetić istrčao je na jednu dugu loptu, ali ju nije dobro izbio. Ona je Došla do Noaha Bossija koji je bio siguran - 0:4. U 27. minuti Mendrila je lijepo pucao, ali Mičetić je uz pomoć grede zaustavio pokušaj. Peti gol stigao je u 28. minuti. Mendrila je pucao, lopta se odbila od vratnice na nogu Ericu Flegi - 0:5. I onda u posljednim trenucima lokosi su zabili počasni gol. Lokomotiva je izborila slobodan udarac na dvadesetak metara, a Leo Burul lijepim udarcem matirao je vratara Rijeke - 1:5.

Rijeka II u nastavku je dodala još tri gola, Mihael Šušnjar u 42. minuti lijepo je pogodio s ruba kaznenog prostora (1:6), a u samoj završnii susreta Mendrila (52') i Čulina (60') postavili su konačan rezultat.

Lokomotiva – Rijeka II 1:8 (29)