Momčad
Marin Tomasov odlazi u Al-Nassr: ‘Bit ću vjeran navijač Rijeke’
05.08.2016.

Marin Tomasov protiv Istanbul Basaksehira odigrao je posljednju utakmicu u dresu Rijeke. Tomasov će karijeru nastaviti u Al-Nassru iz Saudijske Arabije gdje će provesti godinu dana na posudbi uz mogućnost otkupa, a Marina od dolaska u novi klub dijeli još samo liječnički pregled.

- Zbog suigrača sam ostvario ovaj transfer, hvala predsjedniku Damiru Miškoviću, svima u klubu s trenerom Matjažom Kekom na čelu. Bez njih ovo ne bi ostvario, rekao je Marin Tomasov nakon utakmice protiv Basaksehira.

- Svaka čast navijačima koji su nas bodrili. Rijeka mi je donijela sve, dugo se nisam ovako osjećao i uživao kao u Rijeci. Bit ću vjeran navijač i nadam se da ću se vratiti, zaključio je Marin Tomasov.

Marin Tomasov – oproštaj