1. Momčad
Marko Vešović igrao u remiju Crne Gore kod Rumunjske
04.09.2016.

Nogometaši Crne Gore remizirali su na gostovanju kod Rumunjske (1:1), dok je Slovenija izborila bod  na gostovanju kod Litve (2:2) na početku kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo 2018. godine.

Marko Vešović, nogometaš Rijeke, igrao je u vrijednom remiju kojega je Crna Gora izborila na gostovanju kod Rumunjske. Vešović je iz igre izašao u 80. minuti kada ga je zamijenio Kojašević. Rumunjska je povela golom Popa u 85. minuti, dvije minute kasnije Jovetić je izjednačio nakon asistencije Kojaševića.

Aleksandar Šofranac nije igrao u utakmici protiv Rumunjske.

Rumunjska je u sedmoj minuti sudačke nadoknade izborila kazneni udarac, ali Stanciu nije bio precizan s bijele točke.

Slovenija je na gostovanju kod Litve izborila remi (2:2) pogotkom Cesara u sudačkoj nadoknadi. Matic Črnic nije igrao za reprezentaciju Slovenije.