1. Momčad
Matej Mitrović pozvan u reprezentaciju Hrvatske
02.10.2016.

Matej Mitrović, nogometaš HNK Rijeka, pozvan je u reprezentaciju Hrvatske za utakmice protiv Kosova i Finske u sklopu kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo. Ante Čačić, izbornik Hrvatske, priključio je Mitrovića reprezentaciji umjesto Dejana Lovrena koji će zbog ozljede propustiti okupljanje.

- Sretan sam i zadovoljan, rekao je Matej Mitrović nakon što je stigao poziv za seniorsku reprezentaciju.

Matej je već jednom nastupio za seniorsku vrstu i pripremnoj utakmici protiv Argentine u London. Matej je standardan član prve ekipe HNK Rijeka i neizostavan kotačić u posljednjoj liniji.

- Cijela ekipa Rijeke ove sezone igra odlično, i upravo su te dobre igre posljedica dobrih rezultata, prvog mjesta i ujedno mog poziva u reprezentaciju. Ekipa uvijek izbaci pojedinca, tako je bilo i ovoga puta. Ovo nije priznanje samo meni, već i cijelom klubu, ustvrdio je Mitrović.