1. Momčad
Matej Vuk potpisao ugovor: ‘Drago mi je što mi je Rijeka ukazala povjerenje’
17.06.2018.

Matej Vuk potpisao je tri godine ugovor s Hrvatskim nogometnim klubom Rijeka. Vuk je u Rijeku stigao 2014. godine iz Čakovca, a odličnim igrama u mlađim uzrasnim kategorijama skrenuo je pozornost na sebe.

- Jako sam sretan što sam potpisao ugovor za Rijeku i što sam dobio povjerenje kluba. Ovdje sam već nekoliko godina i zadovoljan sam, rekao je Matej Vuk, koji će otići na posudbu u Inter iz Zaprešića.

- To će mi biti prilika da steknem potrebno iskustvo u Prvoj HNL, ali vjerujem da ću se brzo vratiti u Rijeku, rekao je Vuk koji je u mlađim uzrasnim kategorijama Rijeke bio dio ekipe pionira koja je osvojila Nike cup, te kadeta koji su osvojili prvo mjesto na Future talents cupu u Mađarskoj.

Ujedno, Vuk je igrao u mlađim uzrasnim kategorijama reprezentacije Hrvatske.

Mladi nogometaš počeo je pripreme s ekipom Rijeke.

- Atmosfera u Rijeci je odlična, imamo sve maksimalne uvjete i svatko tko dođe u Rijeku može samo napredovati. Još jednom hvala klubu na svemu, na meni je sada da se dokažem, zaključio je Matej Vuk.