1. Momčad : MAXtv prva liga : 36. kolo
Matjaž Kek: Čestitke svima u klubu na protekloj sezoni
14.05.2016.

Nogometaši Rijeke zaključili su sezonu pobjedom protiv Istre 1961. Rijeka je tako stigla do rekordnih 77 bodova u jednoj sezoni i na najbolji mogući način, bez poraza na Rujevici, oprostila se od tekuće sezone.

- Čestike svima posebno u klubu, od kancelarija, trenera, navijačima i svima kojima je Rijeka u srcu za rekordnih 77 bodova u prvenstvu. Čestike posebice igračima kojima želima ugodan i miran odmor. Hvala svima koji su nam kroz turbulentnu sezonu pomogli da dođemo do rekordnog broja bodova, rekao je Matjaž Kek nakon pobjede protiv Istre 1961.

- Bitno je da smo pobijedili Istru. Bila je tu jedna iskrena ideja skupljanja novaca za vukovarski vodotoranj.  Svi znamo kakav je to simobl u hrvatskoj povijesti. Tu je naravno i Armadin rođendan, oproštaj Ivana Vargića, zaključio je Matjaž Kek.

Kek nakon Istre 1961