Škola : 1. liga kadeti PD : 6. kolo
Matulja u posljednjoj minuti donio pobjedu i vrh ljestvice
11.04.2016.

Kadeti Rijeke pobijedili su Lokomotivu 4:3 u derbiju šestog kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka i tako su nanijeli lokosima prvi poraz ove sezone, te su ih preskočili na vrhu ljestvice.

U infarktnoj završnici Rijeka je s dva pogotka stigla do punog plijena. Prvo je u 78. minuti Vuk prošao trojicu igrača i proigrao Mitrovića koji je drugim pogotkom donio Rijeci remi (3:3). Ipak, to nije bio kraj, samo minutu kasnije u posljednjim trenucima Mitrović je osvojio jednu dugu loptu, proigrao Matulju koji je bio siguran za veliko slavlje Rijeke - 3:4.

U zanimljivom ogledu Rijeka je povela golom Josipa Mitrovića u 17. minuti. Preokret lokosa uslijedio je golovima Malnara (47') i Krmpotića, dok je Vuk u 65. minuti realizirao najstrožu kaznu koju je izborio Matulja.

Devet minuta prije kraja Županec je ponovo vratio Lokomotivu u vodstvo, ali Rijeka je furioznom završnicom ostvarila važnu pobjedu.