1. Momčad
Maxwell Acosty potpisao za Rijeku
28.08.2017.

Maxwell Acosty novi je igrač HNK Rijeka. Dvadesetpetogodišnji Ganac stigao je u Rijeku iz Italije gdje je igrao za niz klubova.

- Poznajem Rijeku, drago mi je da sam u klubu. Želim pomoći klubu da napreduje i ostvaruje dobre rezultate, kako u prvenstvu, tako i Europskoj ligi, rekao je Acosty.

- Trebao sam novi izazov, zato sam ovdje. Ovo je velika prilika za mene i moram ju iskoristiti. Spreman sam u svakom trenutku dati svoj maksimum, rekao je Acosty.

- Devet godina sam igrao u Italiji, cijelu karijeru sam proveo tamo. Vidio sam neke utakmice Rijeke i vjerujem da ću pomoći klubu. Mogu igrati na svim pozicijama, ali najbolje se osjećam na krilnim pozicijama, zaključio je Maxwell Acosty.