Škola : 1. HNL kadeti : 23. kolo
Međimurje – Rijeka 0:1
05.05.2019.

Kadeti Rijeke pobijedili su na gostovanju Međimurje (1:0) u utakmici 23. kola Prve HNL. Bijeli su tako stigli do desete prvenstvene pobjede.

Ključan trenutak utakmice dogodio se u 50. minuti utakmice. Braut je lijepo ubacio, a Frigan je s osam metara glavom pogodio za odlučujući trenutak utakmice - 0:1.

Rijeka je dominirala kroz utakmicu, na teškom terenu gdje je bilo teško uspostaviti igru. Bijeli su imali još nekoliko prilika, Ajanovićev udarac nije pronašao put do gola, Friganov udarac obranio je vratar Međimurja.

U drugom poluvremenu dvaput se u prilici našao Simčić, jednu priliku je imao Frigan, ali na kraju je ostalo 0:1.