Mintal kup: Kadeti Rijeke drugi na turniru u Žilini
31.07.2016.

Kadeti Rijeke osvojili su drugo mjesto na međunarodnom turniru Mintal kup što se od petka do nedjelje održao u Žilini.

Kadeti su okončali svoj nastup porazom u finalu od domaćina Žiline rezultatom 1:5. Počasni pogodak za Rijeku postigao je Matej Vuk. Rijeka je na poluvremenu gubila 1:2, ali domaćin je u nastavku  boljom igrom potvrdio pobjedu.

Nakon dvije sjajne predstave na putu do finala u završnici je presudila svježina s obzirom da je domaćin imao skoro dan odmora više.

Ivor Pandur proglašen je najboljim vratarem turnira.

Za Rijeku su nastupili: Ivor Pandur, Jasmin Hadžiisaku, Mateo Jurešić, Ivan Nekić, Igor Nikšić, Matej Vuk, Jozef Kuqi, Denis Bušnja, Adrian Liber, Josip Mitrović, Leon Petrović, Marko šušak, Tarik Hrštić, Marko Putnik, Luka Kovačić, Ivan Smolčić, Filip Zrilić, Matija Matulja.