Antonio Belobrajdić
Mladen Ramljak: Rijeka – Olympiacos 0:2
07.06.2015.

Nogometaši Rijeke osvojili su osmo mjesto na Memorijalu Mladen Ramljak nakon što su u utakmici za sedmo mjesto izgubili od Olympiacosa 0:2. Bila je to utakmica dvaju suparnika koji su pružili dobar nogomet. Rijeka je dobro otvorila utakmicu, Budan je lijepo zaprijetio s dvadesetak metara.

U 9. minuti i sreća je Rijeci okrenula leđa. Belobradić i Nakić odigrali su dupli pas, a Belobradić je zatim potegnuo s 18 metara, ispriječila se greda! Olympiacos je zaprijetio u 17. minuti, ali udarac Lamproua zaustavio je Nicoletti. I onda je Olympiacos poveo. U 21. minuti Chantzaras je s desnog boka ubacio loptu koja je prošla kroz kazneni prostor, a na drugoj strani dočekao ju je Lamprou - 1:0. Samo minutu kasnije Rijeka je imala priliku za izjednačenje. Budan je ubacio, Belobradić natrčao na 11 metara, ali udarac je blokiran.

Kako je utakmica odmicala bilo je sve manje snage u obje momčadi. Rijeka je najveću priliku u drugom dijelu imala odmah na otvaranju. Mrdeša je gurnuo loptu u prostor za Turčina koji je ostao sam na 15 metara, ali udarac je otišao pored vratnice. Grčki nogometaši pobjedu su potvrdili u 57. minuti. Nicoletti je kratko odbio jedan udarac i nije stigao na vrijeme do lopte koju je ispod njega zavukao Varkas - 2:0.