Mlađi i stariji pioniri drugi dio sezone otvaraju u Novigradu
10.03.2017.

Mlađi i stariji pioniri Rijeke u proljetnom dijelu prvenstva natjecat će se u Prvoj Nogometnoj ligi nogometnog središta Rijeka u kojoj će imati priliku odmjeriti snage protiv klubova iz Primorsko-goranske, ali i Istarske županije. U prvom kolu drugog dijela prvenstva riječki nogometaši gostuju u Novigradu (10, 11.30 sati).

- Pripreme su prošle dobro. Postava je ostala uglavnom ista, novih igrača nemamo, a neki su otišli u druge klubove u potrazi za većom minutažom. Za vrijeme priprema bili smo malo desetkovani zbog bolesti, ali sad su više manje svi zdravi čekamo početak prvenstva. Očekujem da će ove polusezone protivnici biti dosta kvalitetniji, s obzirom da se spajamo s Istarskom županijom i da ćemo zato imati zanimljivije utakmice, rekao je trener mlađih pionira Šimić.

- Pripreme su bile dugačke i stigli smo odraditi skoro pa sve što smo zamislili. U nastavku sezone spajamo se sa istarskim klubovima, stoga nas očekuju zahtjevnije utakmice pogotovo jer igramo protiv godinu dana starijih igrača. Međutim, očekujem da ćemo iz utakmice u utakmicu nametnuti svoj stil igre, razviti igrače, a onda i postići dobar rezultat, rekao je zaključio je trener starijih pionira Fausto Budicin.

pioniri2003