Škola : 1. OL mlađi pioniri PD : 1. kolo
Mlađi pioniri krenuli pobjedom protiv Halubjana
06.03.2016.

Mlađi pioniri Rijeke II pobjedom protiv Halubjana 3:0 krenuli su u drugi dio sezone. Izabranici Željka Damjanovića u drugom će dijelu sezone odmjeriti snage u novoformiranoj ligi s istarskim klubovima u kojoj će još nastupiti Halubjan, Istra 1961, Rudar, Pomorac 1921, Uljanik, Istra Pula i Grobničan.

Riječki nogometaši dobro su krenuli u utakmicu, Karlo Valjan pogocima u 26. i 51. minuti utakmice osigurao je tri boda, a točka na "i" stigla je u 53. minuti. Ivan Golemac postavio je konačan rezultat prelijepim pogotkom iz poluvoleja s ruba kaznenog prostora.