Škola : Pripremna
Mlađi pioniri: Rijeka – ŠN 1. gol 0:1
07.09.2016.

U još jednom pripremnom susretu odigranom pred nadolazeću sezonu pioniri Rijeke (2005.) poraženi su s minimalnih 0:1 od ŠN 1. gol.  Igralo se tri puta po dvadeset minuta i gol odluke je pao u 14 minuti.

Iako su igrali protiv većinom starijih kolega, uglavnom 2004. godište, Riječani su pokazali karakter i bili više nego dostojan protivnik. Utakmica je bila dinamična, izmjenjivale su se prilike na obe strane i bolja preciznost u datom momentu odvela je 1. gol do pobjede.

- Zadovoljan sam kako idu pripreme. Napreduju i sve su bolji, a danas se pokazalo na čemu trebamo poraditi da bismo uspješno otvorili sezonu, rekao je trener Zvjezdan Radin.

RIJEKA (2005.): Arturo Mian, Ronaldo Beriša, Rafael Domijan, Dino Gračić, Patrik Prskalo, Dorian Anušić, Dino Bradarić, Niko Baraba, Ivano Srdoč, Simon Simonaj, Patrik Murica, Sean Šuke, Val Homer Bogolin, Arjan Imeraj, Matej Momčilovski, Marat Žlibanović, Niko Pucić, Toni Šarić, Ademi, Rajić.