Škola : Pripremna
Mlađi pioniri Rijeke (2005.) pobijedili Halubjan
24.08.2016.

Mlađi pioniri Rijeke (2005. godište) pobijedili su Halubjan 12:1 u pripremnoj utakmici odigranoj na stadionu Robert Komen.

Već u prvoj minuti golijadu je nagovijestio Srdoč kada je pogodio za 1:0. Uslijedio je odmah odgovor na drugoj strani kada je Halubjan iz jedanaesterca izjednačio.

Nedugo zatim, Srdoč ponovo dovodi Rijeku u vodstvo nakon što je izašao sam pred golmana kojeg se rješava varkom i loptu šalje u mrežu za 2:1. Na 3:1 povisio je Bradarić koji je iskoristio nespretnost obrane. Nepunih dvije minute kasnije Srdoč postiže hat-trick za 4:1 majstorski pogađajući rašlje sa ruba šesnaesterca.

I drugo poluvrijeme je proteklo u istom ritmu, Rijeka je napadala, a Halubjan se branio. Igralo se većinom na polovici Halubjana i nerijetko u njihovom šesnaestercu gdje su se uglavnom najbolje snalazili Riječani. Dva puta je tako priliku iskoristio Pučić i jednom Murica i rezultat je već bio 7:1. Na 8:1 povisio je svojim trećim pogotkom Pučić kojeg je, nakon bijega obrani, sjajno pronašao Anušić.

Rijetki su bili izleti Halubjana na suparničku polovicu, a jedan od tih završio je kontrom Rijeke i pogotkom Ademia za 9:1.

Uslijedio je četvrti pogodak Srdoča na utakmici. Opalio je s 18 metara, neuhvatljivo za golmana Halubjana koji je također bio nemoćan kod iduća dva gola. Najprije je Kramen iskoristio pogrešku obrane da bi to isto ponovio Imeraj nekoliko minuta prije kraja utakmice i postavio konačnih 12:1.