Škola : 1. OL mlađi pioniri : 14. kolo
Mlađi pioniri Rijeke nadigrali Lošinj i s uvjerljivim učinkom zaključili prvi dio sezone
05.12.2016.

Mlađi pioniri Rijeke slavili protiv Lošinja 13:0 u utakmici 14. kola Prve Omladinske lige zaključivši prvi dio sezone uvjerljivom pobjedom.

Izabranici Zdravka Šimića u 14 kola ostvarili su isto toliko pobjeda, ali i pomalo nevjerojatnu gol razliku 174:1.

Prvo ime susreta na Lošinju bio je Eric Flego koji je postigao čak šest pogodaka i postavio konačan rezultat u 51. minuti primivši loptu na 16 metara od gola i iz okreta pogodivši suprotni kut za 13:0.

Rijeka je povela u šestoj minuti kada je Katinić na povratnoj lopti pronašao Čulinu koji je sa 20 metara pospremia loptu neobranjivo pod prečku za vodstvo 1:0.

Osim Čuline i Flega, mrežu je dva puta zatresao Bogdanović, a po jedan pogodak su postigli Marot, Kamauli, Šušnjar i Buljanović.