Škola : 1. OL mlađi pioniri II
Mlađi pioniri Rijeke nadigrali Orijent
17.09.2016.

Mlađi pioniri Rijeke (2005.) pobijedili su Orijent 9:0 u utakmici 2. kola Prve omladinske lige. Mlade nade Rijeke ušle su agresivno i koncentrirano u susret i odmah na otvaranju došli u vodstvo preko Imeraja. Bili su brži, rastrčaniji, činilo se kao da imaju igrača više u terenu, te su već na poluvremenu imali vodstvo od 7:0.

U drugo poluvrijeme ušli su opuštenije i malo su usporili ritam. Stvorili su nekoliko prilika, od čega su dvije iskoristili te povisili na konačnih 9:0.

Po dva pogotka na utakmici postigli su Imeraj i Bradarić, a njima su se priključili i Srdoč, Momčilovski, Pučić, Bogolin i Baraba.