Škola : 1. OL mlađi pioniri : 8. kolo
Mlađi pioniri Rijeke svladali Crikvenicu
22.10.2016.

Mlađi pioniri Rijeke slavili su protiv Crikvenice rezultatom 7:0 u utakmici 8. kola Prve omladinske lige. Gotovo cijeli susret igrao se na polovici Crikvenice koja se koncentrirala na obrambene zadatke.

Uspješno su odolijevali napadima Riječana u prvom dijelu utakmice kada je jedino Mendrila u 17. minuti pronašao put do mreže.

Odmah na otvaranju drugog dijela, u 36. minuti, Bossi je sjajnim udarcem s ruba kaznenog prostora pogodio suprotni kut za 2:0.

Nakon toga je Rijeka uigranim akcijama sve češće izbacivala obranu Crikvenice.

Najprije je Radić u 45. minuti nakon ubačaja pogodio za 3:0, a potom su njegov primjer slijedili Manestar i Bogdanović koji su sa dva pogotka predvodili listu strijelaca i potvrdili visoku pobjedu Rijeke.