Škola : Pripremna
Mlađi pioniri Rijeke upisali dvije pobjede protiv Zagreba
08.09.2016.

U srijedu su pioniri Rijeke (2003. i 2004.) odigrali pripremne utakmice u gostima kod Zagreba i upisali dvije pobjede. Najprije su pioniri (2004.) slavili 2:0 da bi potom njihovi kolege nastavili u pobjedničkom ritmu i slavili 4:1.

Pioniri 2004. godište koncentirano su ušli u utakmicu, preuzeli inicijativu i dominirali. Pogodak je stigao u 30. minuti kada je Katinić sjajnom dubinskom loptom pronašao Mendrilu koji je rutinski pogodio za 1:0. U 57. minuti Sesvečan je iskoristio loše ispucavanje vratara Zagreba i pospremio loptu pod prečku za konačnih 2:0.

Za potpuno riječko slavlje pobrinuli su se pioniri 2003. U glavnim ulogama su bili Frigan, Valjan i dvostruki srijelac Dundović. U vodstvo je Rijeku doveo Frigan nakon ubačaja - 1:0. Potom je Valjan bio precizan s bijele točke - 2:0. A pred sam kraj prvog poluvremena Dundović je okrunio lijepu akciju pospremivši loptu na drugoj vratnici za 3:0.

I u drugom vremenu igralo se istim ritmon i nakon samo pet minuta bilo je 4:0. Strijelac četvrtog pogotka ponovo je bio Dundović. Primio je dubinsku loptu, pretrčao čuvara i precizno pogodio. Pred kraj utakmice došao je Zagreb i do počasnog pogotka, ali prilike za potpuni povratak u utakmicu nije bilo.

RIJEKA (2004.): Muhamed Tanjić, Damjan Mendrila, Noah Bossi, Eric Flego, Mateo Pendić, Vito Marot, Maro Katinić, Andro Babić, Deni Manestar, Ivan Baričević, Marko Bogdanović, Rocco Čulina, Loren Radić, Luka Sesvečan, Roko Damjanović.

RIJEKA (2003.): Noa Zuliani, Dominik Simčić, Franjo Lazar, Adriano Milanović, Borna Kovačević, Karlo Valjan, Danilo Ban, Ivan Golemac, Antonio Frigan, Matija Frigan, Ivan Frigan, Mario Jurković, Benjamin Lapić, Maro Merdita, Andre Franković, Karlo Rukavina, Nikša Čulina, Patrik Malešević, Filip Pavlović,  Duje Ušalj, Leo Burul, Teo Hajdaraj, Luka Matić, Karlo Dundović.