1. Momčad
Momčilo Raspopović: ‘Đalović i Vešović rekli su mi sve najljepše o Rijeci’
15.01.2018.

Momčilo Raspopović novi je igrač Hrvatskog nogometnog kluba Rijeka. Crnogorski nogometaš stigao je na posudbu do kraja sezone uz mogućnost otkupa po dogovorenim uvjetima.

- Presretan sam što sam došao u klub kao što je Rijeka. U Rijeci su igrali moji sugrađani Radomir Đalović i Marko Vešović koji su mi ispričali sve najljepše o Rijeci, kao klubu i gradu. Đalović i Vešović ostavili su dubok trag i nadam se da ću krenuti njihovim stopama, rekao je Momčilo Raspopović.

Crnogorski bek u Rijeku je stigao iz Budućnosti iz Podgorice.

- Hvala ljudima koji su me doveli i ukazali povjerenje. Na meni je da radim i da se dokažem u najboljem svijetlu i da ću opravdati očekivanja, zaključio je Momčilo Raspopović.