Škola
Morčići (2007.): Halubjan – Rijeka 0:8
03.09.2016.

Morčići Rijeke (2007.) u novu sezonu krenuli su pobjedom protiv Halubjana 8:0.  Riječani su bili rastrčani, trudili su se i bili puni ideja koje su kasnije pretočilli u pogotke.

Prvi je postigao nakon ubačaja iz kuta Emanuel Tica. Zatim Maksić prolazi Arbanasa koji glavom povisuje na 2:0. Treći pogodak ponovo je djelo Arbanasa koji koristi gužvu i odbijanac posprema u mrežu. Nekoliko minuta kasnije Mrvčić je zatresao mrežu za 4:0.

Pred kraj prvoga dijela Radoslav je pobjegao čuvaru, njegov udarac obranio je vratar Halubjana, ali samo do Maksića koji se upisuje kao strijelac petog pogotka.

Drugo poluvrijeme otvorio je Radoslav koji je nečuvan pogodio bliži kut za 6:0. Zatim Tica bježi čuvaru, ulazi u prostor i efektno pod prečku gađa za 7:0. Konačan rezultat 8:0 postavlja svojim drugim pogotkom Maksić.

RIJEKA: Duje Pilipović, Leo Arbanas, Ivano Buk, Dorijan Radoslav, Gabriel Novak, Jakov Šimetić, Niko Lovrić, Edi Vinarš, Niko Maksić, Josip Jurčević, Emanuel Tica, Dominik Mrvčić Velin, Antonio Mrvčić, Marko Peranović