Škola : ŽLM mlađi : 2. kolo
Morčići Rijeke pobijedili Pomorac
26.11.2016.

Mlađi morčići Rijeke pobijedili su Pomorac 20:0 u zaostaloj utakmici 2. kola Lige morčića. Rijeka je utakmicu odlično otvorila uz četiri gola Nike Maksića i pitanje pobjednika bilo je riješeno do 13. minute.

Niko je u nastavku utakmice u još nekoliko navrata zatresao mrežu i na kraju je zaključio utakmicu pogotkom u 49. minuti što je bio njegov ukupno sedmi gol na utakmici.

Efikasan je bio i Dorian Radoslav s četiri pogotka. Jakov Šimetić, Edi Vinarš i Dominik Velin Mrvčić dvaput su se upisali u listu strijelaca, dok su po jedan gol postigli Niko Lovrić, Aranit Ljušaj i Duje Pilipović.