Škola : Kup pioniri
Naftaš Ivanić – Rijeka 0:4
16.11.2016.

Stariji pioniri Rijeke plasirali su se u osminu finala Kupa Hrvatske pobijedivši na gostovanju Naftaš iz Ivanić Grada 4:0. Rijeka je demonstrirala kvalitetu na travnjaku i nije dopustila iznenađenje.

Mreža domaćina zatresla se već u osmoj minuti što je bilo od velike važnosti s obzirom na težak travnjak. Matić je ubacio loptu, a Legović je na drugoj vratnici zakucao u mrežu - 0:1.

Rijeka je do kraja poluvremena imala još nekoliko prilika, ali okvir gola i vratar Naftaša sačuvali su mrežu domaćina.

Ipak, u drugoj minuti drugog poluvremena (37. minuta) Rijeka je izvela brzu akciju, prebrojila obranu domaćina i Lagumdžija je lijepim udarcem u završnici zatresao mrežu - 0:2.

Na novi gol trebalo je čekati samo dvije minute. Floridan je presjekao jednu loptu u napadu domaćina, odigrao za Brekala koji je izbio sam pred vrata Naftaša - 0:3.

Konačnih 0:4 postavio je Jelić u 69. minuti. Žgomba je primio loptu i pretrčao šezdesetak metara pobjegavši pratnji domaćina, odigrao povratnu za Jelića koji je bio siguran - 0:4.