Nastavak akcije: Članovi, proslavite rođendan u kampu HNK Rijeka
28.06.2016.

Hrvatski nogometni klub Rijeka nastavlja s akcijom: Članovi, proslavite rođendan u kampu HNK Rijeka! Uoči početka nove sezone na red su došli članovi rođeni u lipnju, a pravo posjeta imaju i prošlosezonski članovi, te oni koji su se učlanili uoči početka nove sezone 2016./2017.

Po već uhodanom programu članovi će dobiti priliku obići cijeli kamp i zaviriti u prostorije koje inače nisu dostupni javnosti.  Za članove kluba to je svojevrsna nagrada za vjernost voljenom klubu i prilika da se dodatno upoznaju s njegovim funkcioniranjem.

Za članove rođene u lipnju obilazak kampa zakazan je za petak 1. srpnja u 17 sati. Članovi se mole da potvrde dolazak na clanstvo@nk-rijeka.hr ili na 051/563-623.