1. Momčad : MAXtv prva liga
Navijači pohrlili po komplet ulaznica: ‘Samo pretplata garantira mjesto”
16.06.2017.

Hrvatski nogometni klub Rijeka u petak u 11 sati počeo je s prodajom kompleta ulaznica za natjecanje "Hrvatski telekom Prva liga" za sezonu 2017./2018. Već od ranih jutarnjih sati navijači Rijeke stali su u red ispred blagajne koja je svoja vrata otvorila nekoliko sati kasnije.

HNK Rijeka prošle sezone osvojila je naslov prvaka i Kup Hrvatske i navijači se nadaju još jednoj uzbudljivoj sezoni ispunjenoj uspjesima.

- Jedino s pretplatom se može doći do sigurnog mjesta. Samo da ponovimo prošlu sezonu, poruka je navijača koji su strpljivo čekali na svoju karticu koja će im jamčiti mjesto na tribinama.

Već prvog dana prodano je 477 kompleta ulaznica, uz 448 navijača koji su se učlanili u klub. Raduje veliki broj novih pretplatnika i članova, a veliki interes vladao je za sjever gdje je prodano već 150 kompleta ulaznica

Prodaja se nastavlja i za vikend kada je radno vrijeme blagajni od 11 do 15 sati.

Još jednom podsjećamo sve navijače da u sezoni, za one utakmice na koje ne mogu doći, mogu svoj komplet prepustiti prijatelju s time da se ranije moraju javiti na ulaznice@nk-rijeka.hr i navesti ime i prezime osobe koja će doći umjesto njih.

Pogledajte prilog prvog dana prodaje kompleta ulaznica za sezonu 2017./2018.

HNK Rijeka – početak prodaje kompleta ulaznica