Navijači toplim pljeskom i minutom šutnje oprostili se od Božidara Matijevića
26.09.2016.

Uoči početka utakmice protiv Splita, Hrvatski nogometni klub Rijeka još se jednom prisjetio Božidara Matijevića, voditelja Akademije Abuja, koji je u četvrtak otišao u dobra spominjanja.

Vlado Čohar, direktor HNK Rijeka, uručio je prigodan dar  suprugi Maji, uz koju su na travnjaku bili sin Patrik i kći Karla.

Emotivan trenutak dosegao je vrhunac kada je Joso Krmpotić pročitao kratak tekst oproštaja, a publika je sve popratila toplim i emotivnim pljeskom.

Početku utakmice prethodila je minuta šutnje u spomen na našeg Božu, a igrači Rijeke igrali su s crnim florom oko ruke.

I na kraju su pobijedili Split 2:0 na dan kada bi Božo proslavio 53. rođendan. On je sve to sigurno pratio s nekog ljepšeg mjesta.

Božidar Matijević – minuta šutnje (6)