Nereo Rocco: Kadeti Rijeke pobijedili Udinese i stigli na korak do četvrtfinala
15.09.2016.

Kadeti Rijeke pobijedili su Udinese 2:0 u utakmici 2. kola turnira Nereo Rocco. Riječki nogometaši odigrali su odličnu utakmicu, te su već u trećoj minuti golom Mateja Vuka nagovijestili veliku večer.

Vratar Udinesea krivo je procijenio jednu loptu, Matulja je bio brži i Vuk se našao u situaciji u kojoj je gurnuti loptu u gol - 1:0.

Nije dugo trebalo čekati da Rijeka udvostruči prednost, u 22. minuti Matija Matulja lijepim je pogotkom potvrdio pobjedu pogodivši s vrha 16 metara - 2:0.

Riječki nogometaši ovom pobjedom stigli su na korak do četvrtfinala, u petak  ih očekuje ogled protiv Juventusa (19 sati).

RIJEKA: Pandur, I. Smolčić, Hadžiisaku, Putnik, Nekić, H. Smolčić, Vuk (Petrović), Bušnja (Zrilić), Matulja (Bošnjaković), Mitrović, Kuqi.

Poredak: Rijeka 6, Juventus 3, Udinese 3, Kashiwa bez bodova.