Ivan Nevistić
Momčad
Nevistić branio u pobjedi protiv Meksika
13.10.2015.

Hrvatska reprezentacija pobijedila je Meksiko 4:3 u posljednjoj pripremnoj utakmici pred nastup na Svjetskom prvenstvu (U-17). Ivan Nevistić, vratar HNK Rijeka, branio je u drugom poluvremenu.

Hrvatska je povela golovima Mora (7'), Ivanušeca (24') i Lovrena (30').  U 37. minuti Venegas je smanjio s bijele točke, da bi u 42. minuti Aguirre zabio za 3:2.

Majić je vratio dva gola prednosti u 64. minuti, a Ibarra je smanjio na 3:4 u sudačkoj nadoknadi.

Hrvatska na SP (U-17) prvu utakmicu igra 17. listopada protiv domaćina Čilea.

HRVATSKA: Šemper (od 46' Nevistić), Hudećek, Erlić (od 46' Soldo), Karamarko, Sosa (od 45. Đira), Pasariček, Ivanušec (od 46' Halilović), Moro (od 46' Đurasek), Brekalo (od 46' Delić), Lovren (od 46' Majić), Babić.