Nikad bliže – Nagradna igra HNK Rijeka i Adria oila
31.07.2015.

Hrvatski nogometni klub Rijeka ponovo nagrađuje vjernost. U nedjelju 2. kolovoza na poluvremenu utakmice 4. kola MAXtv Prve lige između HNK Rijeka i NK Lokomotiva bit će održano prvo od pet kola nagradne igre "Nikad bliže" koju priređuju HNK Rijeka i Adria oil. Ukupni nagradni fond iznosi 25 tisuća kuna raspoređenih na 25 kartica Točilica Adria oila.

U nagradnoj igri sudjeluju svi članovi (učlanjenje i dalje moguće) koji će na dan izvlačenja imati važeću člansku iskaznicu u sezoni 2015./16., a kroz pet kola izvlačit će se pet članova HNK Rijeka koji će dobiti Točilicu za gorivo Adria oila u vrijednosti od 1000 kuna.

Imena dobitnika bit će objavljena na razglasu neposredno nakon izvlačenja i na klupskim internetskim stranicama.

Pravilnik nagradne igre nalazi se u privitku.

Dana 30. Srpnja 2015. godine Ministarstvo financija Republike Hrvatske izdalo je rješenje za nagradnu igru „Nikad bliže“ pod KL: UP/I-460-02/15-01/432 ; UR. Broj: 513-07-21-01/15-2

Nikad-bliže-Pravilnik-nagradne-igre
Tocilica