Nikad bliže: U utorak predstavljanje momčadi na Gatu Karoline Riječke
05.07.2016.

Hrvatski nogometni klub Rijeka, kao i proteklih godina, organizira predstavljanje igrača za predstojeću sezonu 2016./2017. Uz brojni zabavni sadržaj koji će Vas zabavljati tokom cijele večeri, bit će predstavljeni igrači senioreske ekipe HNK Rijeka kao i stručni stožer za nadolazeću sezonu.

I ovim putem čast nam je i veliko zadovoljstvo pozvati sve vas koji volite i podržavate HNK Rijeka na predstavljanje koje će se održati u utorak 05. srpnja u 20 sati na Gatu Karoline riječke. Zajedno smo Rijeka!

Ovom prilikom Vas još jednom podsjećamo da su od utorka 21. lipnja u slobodnu prodaju na stadionu HNK Rijeka krenuli kompleti ulaznica za sva mjesta koja nisu još prodana, uključujući i one koje je klub čuvao za svoje pretplatnike.