Noć HNK Rijeka – Zajedno smo Rijeka
18.12.2017.

Hrvatski nogometni klub Rijeka 2017. godinu, najuspješniju u klupskoj povijesti, zaključit će svečanošću „Noć HNK Rijeka – Zajedno smo Rijeka“ što će se održati u ponedjeljak (18. prosinac) u Pomorskom povijesnom muzeju Hrvatskog primorja Rijeka.

Naslov prvaka i Kup Hrvatske trenuci su koji će biti zlatnim slovima upisani, a svi uzvanici moći će se prisjetiti emotivnih trenutaka.

Svečanost počinje u 18.30 sati, a uz brojne uzvanike i prijatelje kluba  večeri će prisustvovati klupsko vodstvo na čelu s predsjednikom Damirom Miškovićem.