Noć HNK Rijeka – Zajedno smo Rijeka!
17.12.2016.

I ovu kalendarsku godinu HNK Rijeka zaključit će svečanošću „Noć HNK Rijeka – Zajedno smo Rijeka“ što će se održati u nedjelju (18. prosinac) u Pomorskom povijesnom muzeju Hrvatskog primorja Rijeka na adresi Muzejski trg 1 (Guvernerova palača).

Razloga za zadovoljstvo i slavlje je puno, Rijeka je prvi put u povijesti osvojila naslov jesenskog prvaka, izabranici Matjaža Keka  u prvom dijelu sezone prikazali su sjajan nogomet na radost svih navijaca Rijeke.

Svečanost je zakazana za 18.30 sati kada počinje okupljanje uzvanika, a službeni program počet će u 19 sati i predviđa mnoštvo zanimljivosti. Uzvanici će se moći prisjetiti najboljih trenutaka u uspješnoj polusezoni, ali i cijeloj 2016. godini.

Uz brojne uzvanike i prijatelje kluba  večeri će prisustvovati klupsko vodstvo na čelu s predsjednikom Damirom Miškovićem.

Protokolarni dio svečanosti možete pratiti u prijenosu uživo na Kanalu RI.