Nogometaši Rijeke posjetili Dječju bolnicu Kantrida
28.02.2018.

Filip Dangubić, Maxwell Acosty, Charalampos Mavrias, Josip Mitrović i Heber, nogometaši Rijeke, u srijedu su  posjetili su Dječju bolnicu Kantrida, odjel hematologije i onkologije.

Naime, 15. veljače obilježava se svjetski dan djeteta oboljelog od maligne bolesti i HNK Rijeka je u suradnji s Udrugom Krijesnica, koja gotovo 18 godina provodi programe pomoći djeci i obiteljima suočenim s malignom bolešću, odlučio obradovati naše najmlađe navijače.

Nogometaši Rijeke donijeli su mališanima, ali i onim malo starijim navijačima, prigodne darove, ali prije svega navukli su osmijeh na njihova lica.

Zagrljaji s igračima i osmjesi na licima sve su govorili, najmlađi su jedva dočekali otvoriti darove, a glavni trenutak bio je kada su djeca odmjerila vještine protiv nogometaša Rijeke na playstationu kojega je HNK Rijeka ovom prilikom darivao Dječoj bolnici.

Ugodno druženje završilo je rođendanskom tortom za Tea koji je proslavio 16. rođendan i kojem, kao i svim korisnicima odjela, prije svega želimo puno zdravlja.

HNK Rijeka posjetio Dječju bolnicu Kantrida (22)